Vores salgsteam

Nedenfor kan du se vores salgsteam. Du er altid velkommen til at kontakte os på +45 7027 0727, hvis du har spørgsmål eller har lyst til at vide mere om vores services.

Per Clemmesen
Salgsdirektør
Tlf.: +45 2338 6007
E-mail: per.clemmensen@securitas.dk

Sjælland

Kuno Hviid
Konsulent
Tlf.: +45 2338 5500
E-mail:kuno.hviid@securitas.dk 

Kim Ellesø
Business Development Manager
Eksamineret Sikringsleder
Tlf.: +45 3168 1701
E-mail: kim.ellesoe@securitas.dk

Thomas Bo Rhymer
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6040
E-mail: thomas.bo.rhymer@securitas.dk

Fyn

Kim Sidenius
Sikkerhedskonsulent
Tlf.: +45 2338 5613
E-mail: kim.sidenius@securitas.dk

Jylland

Brian Møller Juul
Sikkerhedskonsulent
Tlf. +45 2338 6133
E-mail: brian.juul@securitas.dk

Ole Viborg
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 5629
E-mail: ole.viborg@securitas.dk

Ulrik Marcel
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6194
E-mail: ulrik.marcel@securitas.dk

Alarmpatrulje/kontrolcentral (kun for installatører)

Michael Christiansen
Installatør Chef
Tlf.: +45 2338 6003
E-mail: michael.christiansen@securitas.dk

Steen Sørensen
Konsulent
Tlf.: +45 2338 5627
E-mail: steen.soerensen@securitas.dk

Kontakt vores salgsafdeling

Dine personlige data behandles i overensstemmelse med vores privatlivspolitik. Klik her for at læse vores privatlivspolitik. Ved at indsende formularen giver du dit samtykke til vores behandling og vores overførsel af dine personlige data til Securitas-enheder, der er placeret uden for EU / EØS, i overensstemmelse med vores privatlivspolitik.

Der opstod en fejl ved hentning af captcha-billede