Securitas security Amsterdam

Vores salgsteam

Nedenfor kan du se vores salgsteam. Du er altid velkommen til at kontakte os på +45 7027 0727, hvis du har spørgsmål eller har lyst til at vide mere om vores services.

Jonas Permin
Sales Manager
Tlf.: +45 2338 5550
E-mail: jonas.permin@securitas.dk

Maj-Brit Løyche Wiinblad
Sales & Customer Retention Coordinator
Tlf.: +45 2338 6077
E-mail: majbrit.wiinblad@securitas.dk

Fyn & Jylland

Stig Nielsen
Sikringskonsulent
Tlf.: +45 2338 5599
E-mail: stig.nielsen@securitas.dk

Ole Viborg
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 5629
E-mail: ole.viborg@securitas.dk

Ulrik Marcel
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6194
E-mail: ulrik.marcel@securitas.dk

Kim Sidenius
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 5613
E-mail: kim.sidenius@securitas.dk

 

Sjælland

Kuno Hviid
Konsulent
Tlf.: +45 2338 5500
E-mail:kuno.hviid@securitas.dk 

Kim Ellesø
Business Development Manager
Eksamineret Sikringsleder
Tlf.: +45 3168 1701
E-mail: kim.ellesoe@securitas.dk

Thomas Bo Rhymer
Key Account Manager
Tlf.: +45 2338 6040
E-mail: thomas.bo.rhymer@securitas.dk

Alarmpatrulje/kontrolcentral (kun for installatører)

Michael Christiansen
Installatør Chef
Tlf.: +45 2338 6003
E-mail: michael.christiansen@securitas.dk

Steen Sørensen
Konsulent
Tlf.: +45 2338 5627
E-mail: steen.soerensen@securitas.dk

Kontakt os for mere information
*
*
*
Hvad bruger vi dine personlige data til?
Når du trykker på "send", accepterer du samtidigt, at Securitas håndterer dine personlige data